تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۵ تیر ۹۶.::. ساعت : ۵:۳۱ ق.ظ
فاقددیدگاه

سومین همایش ملی شرکت‌های صنعت پخش در اصفهان برگزار شد

21672254165

حسین همتی نژاد، در حاشیه همایش گردهمایی عاملان فروش محصولات سالی و سیکارو در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی با حذف واسطه‌های غیر ضروری قیمت و خدمات را در سطح کشور به طور یکسان ارایه دادیم.

وی در رابطه با فعالیت‌های انجمن شرکت‌های صنعت پخش اصفهان افزود: انجمن شرکت‌های صنعت پخش کشور و مشخصا شعبه اصفهان، رسالت توزیع و پخش غذا و دارو را بر عهده دارد. این نهاد تشکل میان دستگاهی تلقی می‌شود و وظایف خود را با رعایت ضوابط و قوانین دولتی دستگاه‌های مختلف از جمله در قسمت دارو با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی و در رابطه با توزیع غذا و مجوزهای مربوطه با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: اعضا این انجمن همگی از بخش خصوصی هستند و این تشکل که به عنوان نهاد بین دستگاهی تلقی می‌شود، وظایف خود را در بخش خصوصی و با نظارت‌ دستگاه‌های دولتی انجام می‌دهد.

رییس انجمن شرکت‌های صنعت پخش اصفهان اظهار کرد: این همایش به واسطه یکی از اعضای انجمن که توزیع کننده اقلام غذایی است، برگزار شد و نوعی گردهمایی آموزشی علمی تلقی می‌شود و از شرکت‌های فعال در شبکه توزیع این محصولات در سطح کشور دعوت به عمل آورده تا بازتابی از فعالیت‌های این انجمن و شرکت‌های مربوطه به عنوان یک کار بومی و در سطح ملی داشته باشد.

همتی نژاد اظهار کرد: این همایش، سومین همایشی است که در این رابطه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه این محصولات در استان اصفهان تولید می‌شوند هر سه همایش نیز در اصفهان برگزار شده است.

مدیر عامل شرکت پرآور پخش سپاهان در رابطه با نقش شرکت‌های پخش در زمینه فروش، تبلیغات و بازاریابی محصولات گفت: در حقیقت شبکه اصلی توزیع، در نظام فعلی توزیع کالا در کشور، در حوزه دارو و غذا با حذف واسطه‌های غیر ضروری، کالا را از مبدا تولید تا خرده فروشی و با حداقل واسطه به دست مصرف کنندگان می‌رساند.

وی افزود: به همین دلیل در این شبکه قیمت نهایی محصولات تقریبا در سطح کشور یکسان است و توزیع خدمت نیز به همین نحو به طور یکسان انجام می‌شود. این شبکه با نظارت‌های انحمن صنعت پخش ایران و نظارت‌های قانونی، تحت عنوان شرکت‌های پخش وظیفه پخش و توزیع کالا را به این شکل بر عهده دارند.

همتی نژاد اظهار کرد: شرکتی که این همایش را برگزار می‌کند مجموعه هلدینگ پرآور است. این مجموعه یک شرکت اصفهان نهاد در سطح کشور با سابقه‌ای بیست ساله در ورود به حوزه توزیع است که در چند ساله اخیر توانسته این محصولات را با برخورداری از امکان توزیع و پخش به دست مصرف کنندگان برساند.

وی ادامه داد: با توجه به این که می‌دانیم یکی از معضلات امروزی ما مسائل اقتصادی است و با وجود رهنمودهای مقام معظم رهبری که تاکید بر اقتصاد مقاومتی دارند، تولید توسط شرکت‌های ایرانی و مصرف کالا توسط ایرانیان می‌تواند معنای واقعی تولید و اقتصاد مقاومتی باشد. این همایش نیز در واقع با حمایت‌های همه جانبه‌ای که صورت خواهد پذیرفت، می‌تواند جلوه‌ای از اقتصاد مقاومتی در سطح ملی باشد.

انتهای پیام

::. مطالب مشابه .::
 • کشف ۶۲ هزار و ۸۰۰ نخ سیگار خارجی از قاچاقچیان در استان کرمانشاه
 • آموزش فرآیندهای گمرک و تشریفات ترخیص کالا به شرکت های دانش بنیان
 • لاوروف:نمی توان برنامه های هسته ای را به قیمت زندگی صدها هزار انسان متوقف کرد
 • بنیاد مسکن عسلویه هفته دولت افتتاح می‌شود
 • کمپینگ« ما کالای ایرانی می خریم» در قزوین راه اندازی می شود
 • بررسی وجود حباب‌های قیمت در بازار نفت ایران
 • خیز ترامپ برای مقابله با محصولات تقلبی «ساخت آمریکا»
 • پتانسیل طراحی مدل قیمت‌گذاری گازهای همراه نفت با تأکید بر فروش این گازها به واحدهای NGL
 • برآورد تابع تقاضای انرژی در زیربخش‌های صنعت ایران برای اقلیم‌های گوناگون
 • گرانی یکباره و ارزانی لاک‌پشتی پیاز در بازار مصرف
 • دیدگاه خود را به ما بگویید.
  ارسال