تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۷.::. ساعت : ۸:۱۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

فال روزانه ۲۱/ ۰۲/ ۱۳۹۷

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه جمعه 21 اردیبهشت 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 21 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصیتی منحصر بفرد دارید و بسیار شجاع و جسور و در عین حال مؤدب و مهربان هستید. مصمم و با اراده بودن شما قابل تحسین است، اما باید روی تندمزاجی و بی حوصلگیتان کار کنید. امسال منافع مادی زیادی در انتظارتان خواهند بود، به ویژه اگر فعالیت های تجار یو اقتصادی جدیدی را آغاز کنید. با این حال باید سعی کنید تا جای ممکن از آغاز شراکت های جدید خودداری کنید. سرمایه گذاری های گذشته تان و یا فروش ارثیه ی پدری برای شما بسیار سودبخش خواهند بود. با بهبود یافتن وضع مالیتان ممکن است تصمیم به بازسازی و یا تغییر دادن خانه تان بگیرید و این کار هزینه ی زیادی روی دستتان خواهد گذاشت، با این حال از نتیجه ی نهایی خوشنود و راضی خواهید بود. سفرهای کاری که در اواخر سال خواهید داشت به بهتر شدن وضعیت تجارت شما کمک قابل توجهی خواهند کرد. تخصصی که شما دارید فرصت های کاری زیادی با درآمد بیشتر را برای شما فراهم خواهد کرد، اما بهتر است در تصمیم گیری در رابطه با این مورد دقت کافی داشته باشید. از لحاظ روابط عاطفی سال خوبی را در پیش خواهید داشت. اگر متأهل هستید رابطه ی زناشوییتان خیلی خوب پیش خواهد رفت. شانس ازدواج برای مجردها خیلی زیاد خواهد بود. شهریور، آذز، دی و فروردین بهترین ماه های امسال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما روزی فوق العاده شلوغ و پرمشغله در پیش خواهید داشت. مسائلی که حل نشده رهایشان کرده بودید امروز به توجه و رسیدگی فوری شما نیاز دارند و هیچ راه فراری هم برایتان وجود ندارد، مگر این که خودتان را برای دردسرهایی که انجام ندادن این کارها به دنبال خواهد داشت آماده کرده باشید. بعد از تکمیل کارهایتان فرصت کافی برای کمی استراحت را در اختیار خواهید داشت، اما امروز این درس را به شما خواهد داد که قرار گرفتن در چنین موقعیت های استرس زایی چه اثراتی روی سلامت جسمی و روحی شما می تواند داشته باشد. از وضعیتی که امروز برایتان پیش می آید درس عبرت گرفته و کارهایتان را روی هم انبار نکنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز می تواند برای شما با تنش های زیادی همراه باشد. اطرافیانتان و به ویژه آنهایی که به شما نزدیکتر هستند بسیار عصبی و زودرنج به نظر می رسند. چه خردسال و چه بزرگسال، آنها بی هیچ دلیلی می خواهند دعوا درست کنند و از کاه کوه می سازند. به خاطر کوچکترین جزئیاتی که از نظرتان دور بمانند مورد انتقاد آنها قرار خواهید گرفت و بخششی هم در کار نخواهد بود. خوشبختانه به این واقعیت آگاه هستید که شما مجبور نیستید رفتار و کارهای خود را با انتظارات دیگران هماهنگ کنید. در چنین شرایطی اگر می بینید تحمل اوضاع برایتان سخت شده است شما هم می توانید با قدرت اما آرامش نظر خود را بیان نموده و در صورت لزوم اعتراض کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

زمان آن فرا رسیده است که به مسئولیت هایی که در این اواخر پذیرفته اید یک بار دیگر فکر کنید. شاید اعتراف به این واقعیت سخت باشد، اما شما باری سنگین تر از حد توانتان را دارید به دوش می کشید و در پذیرفتن مسئولیت ها میزان توان و انرژی خود را در نظر نگرفته و به محدودیت زمانی خود توجه نداشته اید. حالا بار سنگین این تعهدات و مسئولیت ها دارد شما را از پا در می آورد و نمی توانید به همین شکل ادامه دهید. شما باید بار مسئولیت خود را سبکتر کنید تا هم عملکرد بهتری داشته باشید و هم وقت آزاد کافی برای پرداختن به خودتان و عزیزانتان را داشته باشید. خودتان را از بندهایی که به دست و پای خود بسته اید رها کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

چرا یک راست به سراغ اصل مطلب نمی روید؟! خود شما هم دارید این سؤال را در رابطه با تعهدی که برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است مرتب از خودتان می پرسید. حتی اگر این طور به نظر برسد که زندگی شما را در مسیر متفاوتی قرار داده و نمی توانید به این تعهد خود وفادار مانده و آن را مورد حمایت خود قرار دهید، در حال حاضر شرایط به گونه ای است که می توانید این فاصله را با یک جهش جبران کنید و شرایط کیهانی موجود نیز در این راه شما را مورد حمایت قرار خواهند داد. اگر یکی از دوستانتان برای قرض گرفتن پولی به سراغتان آمد حانم بخشی نکنید و پولی که خودتان نیاز دارید را به او ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اجازه ندهید ترس و یا خشمتان کنترل رفتار و فکر شما را در دست بگیرند. شما دارید در موقعیت حساسی قرار می گیرید که شما را ملزم به گرفتن تصمیماتی مهم در رابطه با مسیر حرفه ایتان خواهد ساخت. شاید با خودتان فکر کرده باشید که هنوز وقت آن نرسیده است که بخواهید اقدامی در این رابطه بکنید، اما راستش را بخواهید دیگر وقتی برای از دست دادن ندارید و باید هرچه سریعتر تصمیم خود را گرفته و آن را عملی کنید. شاید خودتان ندانید، اما باور کنید که شما برای این کار کاملا آماده اید. امروز اگر توانستید پدر بزرگ یا مادربزرگتان را به یک رستوران خوب دعوت کنید، باور نمی کنید که او چقدر از این کار شما خوشحال خواهد شد!

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز حتی اگر خودتان متوجه این موضوع نباشید هم نظرات و افکار شما در مورد زندگی و مفهوم آن دارند به طور قابل ملاحظه ای تغییر پیدا می کنند. شاید این موضوع برای شما چندان خوشایند نباشد و احساس راحتی نکنید، چون شما از آن دسته آدم هایی نیستید که از تغییرات به خوبی استقبال می کنند، اما توصیه ی ما به شما این است که به جای عزا گرفتن خودتان را با این تغییرات وفق داده و همگام با آنها رشد و پیشرفت کنید. مقاومت در برابر این تغییرات تنها شما را خسته و فرسوده خواهد نمود، پس با پای خودتان قدم در راهی که باید طی کنید بگذارید. الان شما هیچ وقتی برای تلف کردن ندارید، پس امروز را بیخیال تفریح شوید!

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز در انجام هر کاری گروهی، از کار و ورزش گرفته تا بازی و سرگرمی موفق خواهید بود و در پیشرفت و موفقیت گروه خود نقش مهمی را ایفا خواهید نمود. اکنون زمان بسیار خوبی برای این است که مدیریت و رهبری گروه را به عهده گرفته و توانایی هایتان را به دیگران ثابت کنید، اما باید در نظر داشته باشید که خودتان را به دیگران تحمیل نکنید و رضایت آنها را هم به دست بیاورید. طی چند روز گذشته شما خیلی به وضعیت فعلی رابطه ی عاطفیتان فکر کرده اید، اکنون دیگر وقت آن رسیده است که تصمیم نهایی خود را در این مورد بگیرید. چه خوب و چه بد راه رفتنی را باید رفت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فرصت شما برای شنا کردن در دریای بیکران رویاهایتان تمام شده است و باید این سرزمین دوست داشتنی را ترک کرده و به دنیای واقعیت بازگردید. کارهای زیادی در انتظارتان هستند که باید هر چه زودتر انجام شوند و به تعویق انداختن آنها جایز نیست. شما نسبت به دیگران امید و انگیزه ی بیشتری دارید و همین به شما شجاعت لازم برای رویارویی با اتفاقات غیر منتظره و آینده ی ناشناخته را می دهد. با این امید و انرژی خود دیگران را هم تغذیه کنید و به آنها انگیزه بدهید، اما نه آنقدر که چیزی برای خودتان باقی نماند، به ویژه وقتی با آدمی منفی طرف هستید که حرف ها و کارهایتان هیچ اثری روی او نمی گذارند و فقط انرژی خود را هدر می دهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

طی یک هفته ی گذشته شما فشار زیادی را تحمل کرده اید و این برداشت را داشته اید که وضعیت دارد لحظه به لحظه دشوارتر می شود. آیا کاری باید انجام دهید که موعد آن دارد سر می رسد؟ بین شما و دوستان و نزدیکانتان سوء تفاهمی پیش آمده است؟ از خودتان و زندگیتان راضی نیستید؟ امروز می تواند شروع تازه ای برای شما باشد و این فرصت را خواهید داشت تا راه حل های فوق العاده ای برای مشکلات خود بیابید. شاید با خودتان فکر کنید که پیش از این به اندازه ی کافی در راه حل این مشکلات تلاش کرده اید، اما خوشتان بیاید یا نیاید این تازه اول راه است و باید زمان و انرژی زیادی را صرف این مسئله کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اگر شخصی را دوست دارید که به نظر می رسد برایتان خیلی دور از دسترس است و یا علاقه ای به شما ندارد، یا اگر قصد دارید رابطه ی عاطفی فعلی خود را بهبود بخشیده و مشکلات موجود در آن را حل کنید، امروز می تواند فرصت خیلی خوبی برای این کار باشد و شما را قادر خواهد ساخت تا گام های بزرگی را به سوی هدف خود بردارید. البته نباید فکر کنید که همه چیز به سرعت برق و باد پیش خواهد رفت و با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود. هر راهی سختی های خودش را دارد، پس خودتان را برای دست و پنجه نرم کردن با آنها آماده کنید. امروز آن تلفن همراه لعنتی را خاموش کرده و کمی به مغزتان استراحت بدهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اگر قصد انجام کاری را دارید و راه پیش رویتان خیلی هموار به نظر می رسد و فکر می کنید هیچ مشکلی شما را تهدید نمی کند بهتر است مواظب باشید! این احتمال وجود دارد که شخصی با توانایی های بالا بخواهد جلوی شما را گرفته و یا خودش جای شما بنشیند. در تصمیم گیری هایتان تا می توانید دقت کنید چون تصمیماتی که امروز می گیرید می توانند تأثیر مهمی روی آینده ی شما داشته باشند. اگر سلامتی یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان با مشکل مواجه شده است خونسردی خود را حفظ کنید چون این وضعیت چندان طول نخواهد کشید، بهتر است بجای نگرانی سعی کنید با رفتارتان به او آرامش بدهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما نسبت به همیشه احساس امنیت کمتری دارید و بسیار آسیب پذیر شده اید. شاید نگرانی در مورد تصمیم هایی که می توانند زندگی و آینده ی شما را تحت تأثیر قرار دهند شما را در این وضعیت قرار داده و یا به خاطر فشار کاری زیادی که این اواخر تحمل کرده اید و خستگی ناشی از فعالیت های زیادتان شما را به این حال و روز انداخته باشد. ای کاش حداقل خانواده و فرزندانتان کمی مستقل تر بودند و فشار مضاعفی را به شما وارد نمی کردند! از امروز استفاده کرده و برای رهایی از این وضعیت راه چاره ای بیندیشید. وقتی تصمیم خود را گرفتید اجازه ندهید چیزی نظرتان را تغییر دهد و به عقب نگاه نکنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

::. مطالب مشابه .::
 • اتفاقات جالب فوتبالی – بخش اول (۲۰ / ۰۲ / ۹۷)
 • برگزاری دومین همایش ملی آب‌وهواشناسی ایران در مشهد
 • پایان ۴ ماه زندگی مخفیانه مرد جنایتکار
 • زن جوان: «آتنا»، ارتباطات دیگر همسرم را لو داد
 • دلایل وفور جراحی‌های زیبایی در ایران
 • رول هویج؛ یک حرکت موزون با هویج
 • گره ۸ ساله در پرونده قتل زن جوان
 • اینستامام ها؛ نسل جدیدی از محبوب‌های مجازی
 • ترک عادت‌های بد در زندگی
 • تزیین جایگاه عروس و داماد، ایده‎هایی برای یک شروع عاشقانه!
 • + این مطلب را به اشتراک بگذارید +

  دیدگاه خود را به ما بگویید.
  ارسال